Про нове медичне обладання.

26 жовтня 2022 року КНП "Ніжинська ЦМЛ ім. М. Галицького" отримала нове медичне обладнання. Лапароскопічна стійка для хірургічного відділення це сучасне діагностино-лікувальне обладнання це поняття, яке широко застосовується серед хірургів та включає в себе комплект обладнання (зазвичай більше 4 одиниць), якого достатньо для проведення лапароскопічних операцій. Лапароскопічна стійка - це надійний сучасний комплекс обладнання, який дозволяє комфортно працювати у різних умовах на професійному рівні. За допомогою даного обладання хірурги нашого закладу зможуть удосконалити проведення хірургічних втручань, які уже проводяться у нашому закладі та освоїти нові методики в напрямку малоінвазивної хірургії. 

Також наш заклад отримав новий портативний УЗД - апарат, який дасть змогу проведення УЗД досліжень на більш високому рівні, в тому числі безпосередньо у відділенні біля ліжка тяжкого пацієнта. Попередньо планується використання даного апарату в реанімаційному дослідженні. 

Дане обсладнання було закуплено за кошти місцевого бюджету за сприяння міського голови Кодоли О. М. 

На сьогодні триває вивчення даного обладнання, в найближчі дні воно почне використовуваться у видділеннях по призначенню. 

З вірою у Перемогу КНП "Ніжинська ЦМЛ ім.М. Галицького" бажає всім здоров"я, найшвидчого видужання. 

Сподобалось? Поділіться з друзями
Записатись до лікаря Поставити запитання Порушення зору +aA Збільшити шрифт -aA Зменшити шрифт
Вiдбiрне